Міжкімнатне полотно світу. Колір — каштан. Скло-сатин. Розмір — 600х2000 мм.
Міжкімнатні двері Міра представлені зі склом сатин (матове) або чорним під замовлення. Полотно складане, всі його елементи скріплені стяжними гвинтами. Каркас складається з клейоного масиву сосни. Двері ламіновані якісною ПВХ плівкою, яка стійка до механічних впливів, до води та подряпин.По всьому периметру скла є силіконовий ущільнювач, що унеможливлює його дряння.
Додатково є послуга — врізання фурнітури. Також можна окремо замовити додаткову комплектацію для дверей (короб, горобці, петлі, ручки, замки тощо)
Кожна міжкімнатна упаковується в щільну плівку та захищена від пошкоджень щільним картоном на торцевих поверхнях.
Доставку можна зробити як перевізником (нова пошта) так і зробити адресну доставку нашим транспортом до вас додому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Порода дерева | Сосна |
| Тип | Дверне полотно |
| Колір | Каштан |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Матове |
| Колір скла | Сатин білий |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | ПВХ DeLuxe |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 600 мм |
| Товщина дверей | 40 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 399 ₴







