Міжкімнатне полотно Піана, колекція Ностра, скло сатин (матове).Розмір: ширина — 900 мм, висота — 2000 мм. Колір — каштан. Каркас складається з клейоного масиву сосни, зібраний мікрошипом. Двері ламіновані якісною ПВХ плівкою — це міцне покриття стійкіше до механічних впливів, до води та подряпин. Їх можна сміливо ставити у ванні кімнати, не боячись, що двері з часом втратять свої властивості. Належить до низки збірних дверей (елементи скріплені стяжними гвинтами). Силіконовий ущільнювач на всьому периметрі скла унеможливлює його деренчання.
Це полотно можна замовити інших розмірів і кольорів. Додатково є послуга — врізка фурнітури.Також можна окремо замовити додаткову комплектацію для дверей (короб, наличники, ручки, петлі, замки тощо)
Кожні міжкімнатні двері упаковуються в щільну плівку та захищені від пошкоджень щільним картоном на торцевих поверхнях.
Доставку можна зробити як служби безпеки (інтайм, нова пошта) так і зробити адресну доставку нашим транспортом до вас додому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб відкриття дверей | Розпашна |
| Порода дерева | Сосна |
| Тип | Дверне полотно |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Матове |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 900 мм |
| Товщина дверей | 40 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | ПВХ плівка |
| Колір | каштан |
| Колір скла | сатин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599 ₴

