Дверне полотно Діана. Колір — дуб димчастий. Стекло - сатин (матове). Розмір: ширина — 700 мм, висота — 2000 мм. ПВХ Ультра — це нова палітра відтінків полімерного покриття. Декор стійкий до перепадів температур, впливу сонячних променів, не схильний до псування від ударів і подряпин. Оновлена гама відтінків точно передає фактуру дерева візуально та на дотик. Кольори ПВХ Ультра мають природний та максимально наближений до натуральної деревини. Їх можна протирати вологою губкою з мильним розчином під час прибирання. Діана — це дверне полотно, в якому поєднуються перпендикулярні та паралельні лінії. Каркас виготовлений із двошарового соснового бруса, за периметром зібраний мікрошипом, що підвищує стійкість і зводить до мінімуму ймовірність того, що з часом двері можуть деформуватися. Філенки виготовлені з вологостійкого МДФ і скла.
Це полотно можна замовити в інших кольорах: дуб димчастий, дуб мускат, дуб медовий. Розміри: ширина: 600 мм, 700 мм, 800 мм, 900 мм, висота — 2000 мм. Додатково є послуга — врізка фурнітури. Також можна окремо замовити додаткову комплектацію для дверей (короб, готівки, ручки, петлі, замки тощо)
![]() |
Дуб димчастий |
![]() |
Дуб медовий |
![]() |
Дуб мускат |
Доставку можна зробити як служби безпеки (інтайм, нову пошту) так і зробити адресну доставку нашим транспортом до вас додому.
Кожні міжкімнатні двері пакуються в щільну плівку та захищені від пошкоджень картоном на торцевих поверхнях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб відкриття дверей | Розпашна |
| Порода дерева | Сосна |
| Тип | Дверне полотно |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Напрямок відкривання дверей | Симетричне |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Матове |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 700 мм |
| Товщина дверей | 34 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | ПВХ Ultra |
| Матеріал дверного полотна | дерево - мдф |
| Колір | дуб димчастий |
| Колір скла | сатин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴




