Дверне полотно Віола. Колір — кедр. Скло — сатин (матове). Розмір: ширина — 700 мм, висота — 2000 мм. Для покриття використовується Екошпон. Основна сировина для цього матеріалу — найдрібніші частинки дерева, з'єднані силіконовим зв'язувальним під тиском. Матеріал фарбується на початкових етапах виробництва, перед змішуванням. Тому всі покриття в одному декорі однотонні, що унеможливлює виникнення різнотону готових дверних полотен. Каркас дверей виготовлений із двошарового соснового бруса. Це полотно належить до типу збірних дверей. Вони складаються зі стоякових, перекладин і філенок, скріплених стяжними гвинтами на спеціальному обладнанні. Збірна конструкція дверного полотна передбачає заміну окремих деталей під час ушкодження. Каркас полотна має власні посилені характеристики міцності, що загалом дає відчутний результат у надійній щоденній експлуатації впродовж багатьох років.
Це полотно можна замовити й в інших кольорах: венге dewild, дуб перловий, кедр, вільха 3D, горіх 3D, сандал, ясен патину. Розміри: ширина — 600 мм, 700 мм, 800 мм, 900 мм, висота — 2000 мм. Додатково є послуга — врізка фурнітури. Також можна окремо замовити додаткову комплектацію для дверей (короб, готівки, ручки, петлі, замки тощо)
![]() |
Венге dewild |
![]() |
Дуб перловий |
![]() |
Кедр |
![]() |
Вільха 3D |
![]() |
Горіх 3D |
![]() |
Сандал |
![]() |
Ясен патину |
Доставку можна зробити як службою перевезення (інтайм, нова пошта) так і зробити адресну доставку до вас додому.
Кожна міжкімнатна дверцята упаковується в міцну плівку та захищена від пошкоджень картоном на торцевих поверхнях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | Екошпон |
| Спосіб відкриття дверей | Розпашна |
| Порода дерева | Сосна |
| Тип | Дверне полотно |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Напрямок відкривання дверей | Симетричне |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Матове |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 700 мм |
| Товщина дверей | 34 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал дверного полотна | дерево - мдф |
| Колір | кедр |
| Колір скла | сатин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 599 ₴








