
Двері міжкімнатна Верона С1 перли кавові 600 мм зі склом BLK (чорне).
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 218
+380 (97) 522-81-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дверне полотно Верона С1. Колір — перли кавових. Скло — BLK (чорне). Розмір: ширина — 600 мм, висота — 2000 мм. Двері в покритті SmartCover довговічні, надійні та стильні. Він стійкий до будь-яких механічних впливів, чудово захищає міжкімнатні двері від вологи, пари, не блякне під ультрафіолетом. Матовий срібний блиск перетворює стандартний предмет декору на королівський дизайнерський елемент. Верона С1 — це глухе полотно з тонкими скляними смугами по довжині полотна. Каркас складається з клейоного масиву сосни, зрощений мікрошипом. Належить до низки збірних дверей (елементи скріплені стяжними гвинтами)
Дверне полотно можна замовити й в інших кольорах: перли magica, перли білий, перли графіт, перли кавові, перли срібні. Розміри: ширина — 600 мм, 700 мм, 800 мм, 900 мм, висота — 2000 мм. Додатково є послуга — врізка фурнітури. Також можна окремо замовити додаткову комплектацію для дверей (короб, готівки, ручки, петлі, замки тощо)
![]() |
Перли magica |
![]() |
Перли білий |
![]() |
Перли графіт |
![]() |
Перли кавові |
![]() |
Перли срібні |
Доставку можна зробити як службою перевезення (інтайм, нова пошта) так і зробити адресну доставку нашим транспортом до вас додому.
Кожна міжкімнатна дверцята пакуються в щільну плівку та захищені від пошкоджень картоном на торцевих поверхнях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб відкриття дверей | Розпашна |
| Порода дерева | Сосна |
| Тип | Дверне полотно |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Матове |
| Колір скла | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 600 мм |
| Товщина дверей | 40 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | SmartCover |
| Матеріал дверного полотна | дерево - мдф |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





