
Двері міжкімнатні Годинники горіх 700 мм із кольоровим малюнком.
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 640
+380 (97) 522-81-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дверне полотно Годинника. Колір — горіх. Скло матове з кольоровим малюнком. Розмір: ширина — 700 мм, висота — 2000 мм.
Двері зняті з виробництва — розпродаються залишки зі складу.
Уцінка — полотно має невеликі подряпини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | Екошпон |
| Тип | Дверне полотно |
| Матеріал дверного полотна | МДФ |
| Конструктивні особливості | Засклені, Щитові |
| Колір | Горіх |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Матове |
| Колір скла | Безбарвний |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 700 мм |
| Товщина дверей | 34 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
