Дверне полотно Валенсія. Колір — Бук Кашемір. Скло — сатин (матове). Розмір: ширина — 800 мм, висота — 2000 мм. Покриття ПВХ плівка Viva. Каркас складається з клейоного масиву сосни, зібраний мікрошипом. Належить до низки збірних дверей. Безпечні для здоров'я людини.
Це дверне полотно можна замовити й в інших кольорах: бук кашемір, бук баварський, бук шато, бук тютюновий і в розмірах: ширина — 600 мм, 700 мм, 800 мм, 900 мм.
Кожні міжкімнатні двері упаковуються в захисну плівку та захищені картоном від пошкоджень на торцевих поверхнях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дверне полотно |
| Конструктивні особливості | Засклені |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Матове |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 800 мм |
| Товщина дверей | 40 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Комплектація | |
| Наявність ручки | Ні |
| Лиштви | Ні |
| Ущільнювачі | Ні |
| Дверні петлі | Ні |
| Дверний упор | Ні |
| Дверний доводчик | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | ПВХ Viva |
| Матеріал дверного полотна | дерево - мдф |
| Колір | Бук Кашемір |
| Колір скла | сатин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599 ₴

