Дверне полотно Флоренція С2. Колір — перли magica. Стекло BR (бронза). Розмір: ширина — 900 мм, висота — 2000 мм. Каркас складається з клейоного масиву сосни. Конструкція збірна. Двері ламіновані якісною плівкою SmartCover.
Флоренція — тонкі смужки скла обрамлені декоруванням із фрезеруванням. В остеклінній конструкції дерев'яні планки надають надійності та щільності полотну.
Це дверне полотно можна замовити в інших кольорах: перли magica, перли кавові і в інших розмірах: ширина — 600 мм, 700 мм, 800 мм, 900 мм.
Додатково є послуга — врізка фурнітури.
Окремо можна замовити додаткову комплектацію для дверей — короб, нарізники, ручки, петлі, замки, дошки добору тощо.
Кожні міжкімнатні двері упаковуються в щільну плівку та захищені картоном на торцевих поверхнях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Порода дерева | Сосна |
| Конструктивні особливості | Засклені |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Матове |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 900 мм |
| Товщина дверей | 40 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | SmartCover |
| Матеріал дверного полотна | дерево - мдф |
| Колір | перли magica |
| Колір скла | Бронза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 299 ₴

