Міжкімнатні двері світу. Колір — білий матовий. Скло — сатин. Розмір: ширина — 800 мм, висота — 2000 мм.
Покриття ПП Преміум. Поліпропілен вирізняється підвищеною стійкістю до впливу вологи та надовго зберігає колір. Воно екологічно чисте й безпечне для людини на всіх етапах виробництва й експлуатації. Поверхня поліпропіленового покриття для міжкімнатних дверей ніжна, гладка та приємна на дотик, схожа на дотик поліроване дерево. Додатковий лаковий шар захищає від подряпин, потертостей і ударів.
Каркас складається з клейоного масиву сосни. Двері належать до низки збірних дверей.
Кожні міжкімнатні двері пакуються в щільну плівку та захищені від пошкоджень картоном на торцевих поверхнях.
Додатково є послуга — врізка фурнітура та збирання блока.
Також окремо можна замовити додаткову комплектацію для дверей — короб, горобці, ручки, петлі, замки тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Порода дерева | Сосна |
| Конструктивні особливості | Засклені |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Матове |
| Колір | Білий матовий |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 800 мм |
| Товщина дверей | 40 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал дверного полотна | дерево - мдф |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | ПП Преміум |
| Колір скла | сатин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 699 ₴

