Міжкімнатне полотно Глорія, зі склом сатин. Колір — Ясен new. Розмір полотна: ширина — 800 мм, висота — 2000 мм. Покриття — ПВХ Делюкс.
ПВХ Делюкс — це універсальна плівка з полівінілхлориду. Це покриття для міжкімнатних дверей стійке до перепадів температур, дії ультрафіолету, до механічних пошкоджень і вологи.
Також окремо можна замовити додаткову комплектацію для дверей: короб, горобці, ручки, замки, дошки добору, петлі тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | ПВХ DeLuxe |
| Тип | Дверне полотно |
| Конструктивні особливості | Засклені |
| Колір | Ясень new |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Матове |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 800 мм |
| Товщина дверей | 34 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір скла | сатин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴

