Міжкімнатні двері Грета. Скло — сатин. Колір — каштан. Розмір: ширина — 700 мм, висота — 2000 мм.
Кожен носій цього полотна має власні посилені характеристики міцності, що загалом дає відчутний результат у надійній щоденній експлуатації впродовж багатьох років. Дверне полотно облицьоване якісною ПВХ плівкою, яка стійкіша до води та подряпин.
Додатково є послуга підрізка ваших полотен, врізання фурнітури та збирання в блок.
Також окремо можна замовити додаткову комплектацію для дверей (короб, готівки, дошки добору, ручки, петлі, замки тощо)
Кожні міжкімнатні двері упаковуються в щільну плівку та захищені від пошкоджень щільним картоном на торцевих поверхнях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Порода дерева | Сосна |
| Тип | Дверне полотно |
| Конструктивні особливості | Засклені |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Матове |
| Колір скла | Безбарвний |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 700 мм |
| Товщина дверей | 40 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Опис дверного полотна | |
| Скло | Сатин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 699 ₴

