Модель Злата глуха із дзеркалом. Розмір: ширина — 600 мм, висота — 2000 мм. Колір — ясен new. Покриття — плівка ПВХ Делюкс. Вона стійкіша до механічного впливу, вологостійка. Каркас виготовлення із соснового бруса, зібраний периметром "мікрошипом", що підвищує стійкість до зовнішніх впливів і зводить до мінімуму ймовірність того, що двері можуть деформуватися. Усередині стільникове заповнення — це міцний матеріал, що надає дверям легкості та стійкості до механічних впливів. Торець дверей покритий крайкою, що збігається за кольором з основним покриттям дверей.
Додатково є послуга — врізка фурнітури.
Також можна окремо замовити додаткову комплектацію для дверей (короб, горобці, ручки, петлі, замки тощо)
Кожні міжкімнатні двері упаковуються в щільну плівку та захищені від пошкоджень щільним картоном на торцевих поверхнях.
Доставку можна зробити як перевізником (нова пошта) так і зробити в деякі міста адресну доставку нашим транспортом до вас додому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | Фініш-плівка |
| Порода дерева | Сосна |
| Тип | Дверне полотно |
| Конструктивні особливості | Глухі |
| Колір | Ясень |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 600 мм |
| Товщина дверей | 34 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип скла | Дзеркало |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴

