Двері міжкімнатний Статус. Глуха з молдингом. Колір — магнолія. Розмір: ширина 700 мм, висота 2000 мм.
Статус — збірні двері. Виготовлена з надійних соснових брусів, які міцно закріплені між собою. Міжкімнатні двері покриті Premium декором із пропілену. Це водостійке покриття, що надовго зберігає насиченість кольору. Також вона приємна на дотик, екологічна та безпечна як під час виробництва, так і під час експлуатації. Покриття стійке до пошкоджень у формі потертостей і подряпин, на вигинах не з'являються тріщини.
Окремо можна замовити додаткову комплектацію для дверей (короб, петлі, ручки, замки, дошки добору, наличники тощо)
Є послуга врізання фурнітури та збирання дверей у готовий блок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | Фініш-плівка |
| Порода дерева | Сосна |
| Тип | Дверне полотно |
| Конструктивні особливості | Глухі, З металевими вставками |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 700 мм |
| Товщина дверей | 40 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Характеристика | |
| Колір полотна | Магнолія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 499 ₴

