Міжкімнатні двері представлені з чорним склом. Розмір: ширина — 800 мм, висота — 2000 мм. Колір — білий матовий. Кожен носій цього полотна має власні посилені характеристики міцності, що загалом дає відчутний результат у надійній щоденній експлуатації впродовж багатьох років. Дверні полотна колекції "Норстра" облицьовані якісною ПВХ плівкою Premium (поліпропілен), яка стійкіша до води та подряпини.
Є послуга врізання фурнітури та збирання дверей у готовий блок.
Також можна окремо замовити додаткову комплектацію для дверей (короб, наличник, ручки, петлі, замки тощо)
Кожні міжкімнатні двері упаковуються в щільну плівку та захищена від пошкоджень щільним картоном на торцевих поверхнях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | Фініш-плівка |
| Порода дерева | Сосна |
| Матеріал дверного полотна | Дерево |
| Конструктивні особливості | Засклені |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Матове |
| Колір скла | Чорний |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 800 мм |
| Товщина дверей | 40 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір полотна | Білий матовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 199 ₴

