У зв'язку зі складною ситуацією в країні маємо дефіцит товару на складах. Тому велике прохання перед замовленням уточнювати наявність цього товару на складі.
Дверне полотно Амата Р2 зі склом сатин. Колір - вільха золота. Розмір: ширина - 900 мм, висота - 2000 мм
Каркас состоит из клееного массива сосны и сращен "микрошипом", что повышает устойчивость к внешним воздействиям и сводит к минимуму вероятность того, что со временем дверь может деформироваться. Дверь ламинированная качественной ПВХ пленкой. ПВХ DeLuxe пленка - прочное покрытие, устойчивое к механическим воздействиям, к воде и царапинам. Двери с ПВХ DeLuxe покрытием можно смело ставить в ванные комнаты, не боясь что покрытие потеряет свои качества со временем.Филенки выполнены из МДФ. Дверь относится к ряду сборных дверей (элементы скреплены стяжными винтами).
Додатково є послуга - врізка фурнітури і збірка в готовий блок.
Також можна окремо замовити додаткову комплектацію для дверей ( короб, наличники, ручки, петлі, замки тощо)
Кожна міжкімнатні двері упаковується в щільну термоусадочну плівку і захищена від пошкоджень щільним картоном на торцевих поверхнях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Порода дерева | Сосна |
| Тип | Дверне полотно |
| Конструктивні особливості | Фільончасті, Засклені |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Матове |
| Колір скла | Безбарвний |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | ПВХ DeLuxe |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 900 мм |
| Товщина дверей | 40 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір полотна | Вільха золота |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 899 ₴

