Рамка колаж дерево Family на 6 фото. Колір білий. Розмір світлин: 6 фото 10х15 см. Розмір колажу 66х48х2 см.
Ця фоторамка підійде для весільних, сімейних фото. Подаруйте таку фоторамку дорогому серцю людині з Вашими спільніми або сімейними фотографіями. Тепер Ви з легкістю можете об'єднати спогади воєдино, щоб дивитися на цю композицію, і ніжно усміхатися під час спогадів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Матеріал захисного екрана рамки | прозорий пластик |
| Місткість зображень | 6 шт. |
| Ширина зображення | 10 см |
| Висота зображення | 15 см |
| Петля для кріплення до стіни | Так |
| Підставка | Ні |
| Кількість віконець | 6 шт. |
| Матеріал підложки рамки | картон |
| Розміщення рамки | вертикальне |
| Матеріал багета | Пластик |
| Колір | Білий |
| Тип | Рамка |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина багета | 2 мм |
| Ширина рамки | 48 см |
| Висота рамки | 66 см |
| Колір | |
| Колір колажу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴



