
Дверна коробка ТМ Новий Стиль МДФ 80х32 мм з ущільнювачем ПП ПП ПРЕМІУМ магнолія, комплект.
1 298 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1420
+380 (97) 522-81-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дверна коробка ТМ Новий Стиль. МДФ — 80х32 мм. Покриття ПП ПРЕМІУМ. Колір магнолія.
ППРЕМІУМ — це найкраще покриття для міжкімнатних дверей. Поліпропілен вирізняється підвищеною стійкістю до впливу вологи та надовго зберігає колір. Поверхня поліпропіленового покриття для міжкімнатних дверей ніжна, гладка та приємна на дотик, схожа на поліроване дерево.
Дверна коробка — нерухома частина дверей, до яких дверними петлями кріпиться дверна стулка. Дверна коробка покриває дверний отвір у стіні. Для встановлення добірного елемента коробка може мати спеціальні пази. Ущільнювач дверної коробки — це м'який елемент у формі накладки, який кріпиться на всьому периметрі притвора коробки — у місці, де дверне полотно примикає з коробкою. Ущільнювач забезпечує звукоізоляцію, термоізоляцію, перешкоджає проникненню запахів. Завдяки ущільнювачу двері закриваються м'яко й безшумно.
Ціна вказана за один комплект (без порога), за потреби поріг купується окремо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дверного погонажу | Звичайний |
| Вид дверного погонажу | Коробка |
| Матеріал погонажу | МДФ |
| Обробка поверхні | Плівка |
| Довжина | 2060 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 32 мм |
| Форма дверної коробки | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Колір дверної коробки | |
| Колір | Магнолія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 298 ₴
