
Дверна коробка ТМ Новий Стиль ДЕРІВО 80х32 мм з ущільнювачем Екошпон дуб перлинний, комплект.
1 348 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1438
Дверна коробка ТМ Новий Стиль. Дерево — 80х32 мм. Покриття Екошпон. Колір дуб перловий.
Покриття Екошпон візуально та на дотик не відрізняється від поверхні обробленого дерева або натурального шпону. Водночас плівка виготовлена з міцніших матеріалів, стійких до механічних впливів і вологи.
Дверна коробка — нерухома частина дверей, до яких дверними петлями кріпиться дверна стулка. Дверна коробка покриває дверний отвір у стіні. Для встановлення добірного елемента коробка може мати спеціальні пази. Ущільнювач дверної коробки — це м'який елемент у формі накладки, який кріпиться по всьому периметру притвора коробки — у місці, де дверне полотно примикає з коробкою. Ущільнювач забезпечує звукоізоляцію, термоізоляцію, перешкоджає проникненню запахів. Завдяки ущільнювачу двері закриваються м'яко й безшумно.
Ціна вказана за один комплект (без порога), за потреби поріг купується окремо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дверного погонажу | Звичайний |
| Вид дверного погонажу | Коробка |
| Матеріал погонажу | Дерево |
| Довжина | 2060 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 32 мм |
| Форма дверної коробки | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Колір дверної коробки | |
| Колір | Дуб перлинний |
| Покриття | Екошпон |
- Ціна: 1 348 ₴
