
Дверна коробка ТМ Новий Стиль ДЕРІВО 100х32 мм з ущільнювачем SMARTCOVER Перловий, комплект.
1 848 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1483
Дверна коробка ТМ Новий Стиль. Дерево — 100х32 мм. Покриття SMARTCOVER. Колір перлів кавових.
Нова серія декорів SMARTCOVER (Смарт) була натхненна красою перлових переливів. В підсумку була з'єднана традиційна фактура натуральної деревини з перламутровим відливом. Матовий срібний блиск надає статусності. Покриття надійне та довговічне, стійке до механічних пошкоджень, не виділяє токсичних випарів. Колірна палітра підходить практично під будь-який напрям дизайну.
Дверна коробка — нерухома частина дверей, до яких дверними петлями кріпиться дверна стулка. Дверна коробка покриває дверний отвір у стіні. Для встановлення добірного елемента коробка може мати спеціальні пази. Ущільнювач дверної коробки — це м'який елемент у формі накладки, який кріпиться по всьому периметру притвора коробки — у місці, де дверне полотно примикає з коробкою. Ущільнювач забезпечує звукоізоляцію, термоізоляцію, перешкоджає проникненню запахів. Завдяки ущільнювачу двері закриваються м'яко й безшумно.
Ціна вказана за один комплект (без порога), за потреби поріг купується окремо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дверного погонажу | Звичайний |
| Вид дверного погонажу | Коробка |
| Матеріал погонажу | Дерево |
| Обробка поверхні | Плівка |
| Довжина | 2060 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 32 мм |
| Форма дверної коробки | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Колір дверної коробки | |
| Колір | Перли кавовий |
| Покриття | SMARTCOVER |
- Ціна: 1 848 ₴
