
Вхідні двері Міністерство дверей ПУ-236 метал/мдф сіра пастель 860х2050 мм відчинення праве.
9 899 ₴
- Під замовлення
- Код: 2072
Відправка з 04 квітня 2026+380 (97) 522-81-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вхідні двері для вулиці ПУ-236. Колір — сіра текстура, сірий темний. Розмір: ширина 860 мм, висота 2050 мм. Відчинення праве, петлі праворуч ручка ліворуч під час відчиняння дверей на себе.
Товщина металу на полотні: 1,4 мм, без фарбування. Внутрішнє покриття дверей: МДФ-панель 8 мм. Ручка на розетці. Ширина коробки/полотна: 100 мм / 65 мм. Наповнювач полотна: пінопласт. Два контуру ущільнення: один на полотні, один на коробі. Петлі зовнішні 2 штуки, відкривання 180. Основний замок SAP Design 252 циліндрованого типу. Додатковий замок SAP Design 10.01 сувальдного типу. Антизрізи два штуки.
Для того, щоб ваші двері могли довго слугувати довше, треба дотримуватися кількох правил:
- Змащувати двічі на рік усі рухомі елементи дверей, включно з замкові ригелі, циліндри, петлі дверей.
- Над дверима встановленою на вулиці, бажано для кращого захисту мати козирок.
- Не залишати надовго відчинені двері, щоб не навантажувати петлі та дотримуватися вологості в тамбурі не вище ніж 60% і температури повітря від +5 °C до +40 З
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Міністерство дверей |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Тип | Дверний блок |
| Матеріал дверної коробки | Метал |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Праве |
| Обробка поверхні двері | Фарба |
| Колір | Сірий |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Особливості двері | Герметичні |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Кількість ущільнюючих контурів | 2 |
| Застосування двері | Вуличні |
| Двері з ковкою | Ні |
| Тип конструкції короба | Куткова |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 860 мм |
| Висота дверей | 2050 мм |
| Товщина дверей | 65 мм |
| Глибина коробки | 100 мм |
| Комплектація | |
| Кількість замків | 2 шт. |
| Наявність ручки | Так |
| Лиштви | Так |
| Ущільнювачі | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Дверний упор | Ні |
| Дверний доводчик | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 899 ₴


