
Універсальна мобільна батарея 20000 mAh, Sandberg 20W, Black, 2xUSB (420-59).
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Нет в наличии
- Код: 2078
+380 (97) 522-81-84
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Універсальна мобільна батарея (Power Bank) 20000 mAh, Sandberg 20W. Колір чорний. Потужний портативний акумулятор в алюмінієвому корпусі має високу швидкість зарядки, чудову продуктивність і величезну ємність. Підтримує стандарти micro USB та USB Type-C.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sandberg |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареи | От сети |
| Разъемы | micro USB |
| Цвет корпуса | Черный |
| Особенности | Индикатор уровня заряда |
| Материал корпуса | Металл |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 144 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Высота | 2.65 мм |
| Вес | 473 г |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

