
Універсальна мобільна батарея 20000 mAh, Silicon Power QS15, White, 2хUSB 5V/2.4А (SP20KMAPBKQS150W).
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Нет в наличии
- Код: 2082
+380 (97) 522-81-84
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Універсальна мобільна батарея (Power Bank) 20000 mAh Silicon Power QS15. Колір білий. Є індикатор зарядки. Дана модель має два входи для перезарядки: Micro USB та Type-C. Захист акумулятора від регулювання температури. QS15 оснащений термістором NTC, індикатором температури батареї. Якщо батарея перегрівається, заряджання автоматично припиняється, щоб захистити мобільний акумулятор і не допустити пошкодження техніки.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Silicon Power |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареи | От сети |
| Разъемы | micro USB |
| Цвет корпуса | Белый |
| Особенности | Индикатор уровня заряда |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 143 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Высота | 29 мм |
| Вес | 404 г |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте


