
Двері міжкімнатні КФД Гранд білий матовий 900 мм скло сатин.
4 150 ₴
- В наявності
- Код: 2545
+380 (97) 522-81-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина дверей – 900 мм, висота 2000 мм. Колір - білий матовий. Скло сатин. Товщина полотна 40 мм. Полотно, покрито плівкою полівінілхлориду (ПВХ).
Призначення: для квартири, для кухні, їдальні, спальні, офісу, вітальні, дитячої кімнати, ванної кімнати.
Матеріал каркасу: МДФ, сосновий брус зрощений.
Наповнювач: євробрус + плита МДФ.
Надсилання замовлення протягом двох-трьох робочих днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KFD |
| Країна виробник | Україна |
| Колір скла | Сатин білий |
| Тип скла | Матове |
| Тип | Дверне полотно |
| Матеріал дверного полотна | МДФ |
| Конструктивні особливості | Засклені |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | ПВХ |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 900 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Товщина дверей | 40 мм |
| Колір | |
| Колір полотна | Білий матовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 150 ₴
