Дверне полотно Прима з кольоровим малюнком виготовляється тільки зі склом сатин. Колір — каштан. Розмір: ширина — 600 мм, висота — 2000 мм.
Каркас складається з клейового масиву сосни та зібраний "мікрошипом", що підвищує стійкість до зовнішніх впливів і зводить до мінімуму ймовірність того, що з часом двері можуть деформуватися. Двері ламіновані якісною ПВХ плівкою. ПВХ DeLuxe плівка — міцне покриття, стійке до механічних впливів, до води та подряпин. Двері з ПВХ DeLuxe покриттям можна сміливо ставити в ванні кімнати, не боячись, що покриття втратить свої якості згодом.Филенки виготовлені з МДФ. Двері належать до низки збірних дверей (елементи скріплені стяжними гвинтами).
Додатково є послуга — врізання фурнітури та збирання в готовий блок.
Також можна окремо замовити додаткову комплектацію для дверей (короб, горобці, ручки, петлі, замки тощо)
Кожні міжкімнатні двері упаковуються в щільну плівку та захищені від пошкоджень щільним картоном на торцевих поверхнях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Порода дерева | Сосна |
| Тип | Дверне полотно |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Матове |
| Колір скла | Безбарвний |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 600 мм |
| Товщина дверей | 40 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | ПВХ DeLuxe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 799 ₴

