Міжкімнатне полотно Піана, колекція Ностра, скло чорне. Розмір: ширина — 800 мм, висота — 2000 мм. Колір — grey (сірий). Каркас складається з клейоного масиву сосни, зібраний мікрошипом. Двері ламіновані якісною ПВХ плівкою — це міцне покриття стійкіше до механічних впливів, до води та подряпин. Їх можна сміливо ставити у ванні кімнати, не боячись, що двері з часом втратять свої властивості. Належить до низки збірних дверей (елементи скріплені стяжними гвинтами). Силіконовий ущільнювач на всьому периметрі скла унеможливлює його деренчання. Ця конструкція передбачає можливість заміни скла на інше або на глусту вставку в разі пошкодження або під час вибору іншого дизайну.
Це полотно можна замовити інших розмірів і кольорів. Додатково є послуга — врізка фурнітури.Також можна окремо замовити додаткову комплектацію для дверей (короб, наличники, ручки, петлі, замки тощо)
Кожні міжкімнатні двері упаковуються в щільну плівку та захищені від пошкоджень щільним картоном на торцевих поверхнях.
Доставку можна зробити як служби безпеки (інтайм, нова пошта) так і зробити адресну доставку нашим транспортом до вас додому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб відкриття дверей | Розпашна |
| Порода дерева | Сосна |
| Тип | Дверне полотно |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Матове |
| Колір | Сірий |
| Колір скла | Чорний |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 800 мм |
| Товщина дверей | 40 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | ПВХ плівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 699 ₴

