Міжкімнатне полотно Венеція С2 — це нова модель колекції Італійська. Колір — перли кавових. Скло-бронза. Розмір ширина — 600 мм, висота — 2000 мм. Каркас складається з клейоного масиву сосни. Належить до збірних дверцят (елементи скріплені стяжними гвинтами). Варіант моделі Венеція С2 — це симетрично скомбіновані широкі скляні вставки, філенки МДФ і тонке скло. Двері ламіновані якісною плівкою SmartCover. Нова серія декорів SmartCover — це поєднання традиційної фактури натуральної деревини з перламутровим відливом. Матовий срібний блиск перетворює стандартний предмет декору на королівський дизайнерський елемент. Двері в покритті SmartCover довговічні, надійні та стильні.
Це полотно можна замовити в інших кольорах: перли magica, перли білі, перли кавові. Розміри: ширина — 600 мм, 700 мм, 800 мм, 900 мм, висота — 2000 мм. Додатково є послуга — врізка фурнітури. Також можна окремо замовити додаткову комплектацію для дверей (короб, нарізники, ручки, петлі, замки тощо)
![]() |
Перли білий |
![]() |
Перли кавові |
![]() |
Перли magica |
Кожні міжкімнатні двері упаковуються в щільну плівку та захищені від пошкоджень щільним картоном на торцевих поверхнях.
Доставку можна зробити як службою перевезення (інтайм, нова пошта) так і зробити адресну доставку нашим транспортом до вас додому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб відкриття дверей | Розпашна |
| Порода дерева | Сосна |
| Тип | Дверне полотно |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Напрямок відкривання дверей | Симетричне |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Матове |
| Колір скла | Бронзовий |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 600 мм |
| Товщина дверей | 40 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | SmartCover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599 ₴




