Дверне полотно Рока. Колір — каштан, глухе гравіювання. Розмір: ширина — 900 мм, висота — 2000 мм. Тип покриття дверей ПВХ DeLuxe. Це спеціально розроблена технологія, за якої за допомогою високого тиску, ПВХ — плівка рівномірно приклеюється на заготівку, а висока температура активує попередньо нанесений на заготівку клейовий шар. ПВХ DeLuxe — не втрачає насиченості кольору та не утворює тріщин унаслідок тривалого впливу прямих сонячних променів, стійкий до підвищеної вологості, можна піддавати обробці парою, встановлювати у ванній кімнаті та на кухні. Каркас дверей периметром виготовлений із соснового бруса.
Це полотно можна замовити й в інших кольорах: grey (сірий), венге, золота вільха, каштан, ясен. Розміри: ширина — 600 мм, 700 мм, 800 мм, 900 мм, висота — 2000 мм. Додатково є послуга — врізка фурнітури. Також можна окремо замовити додаткову комплектацію для дверей (короб, ручки, натислі, петлі, замки тощо)
![]() |
Каштан |
![]() |
Золота вільха |
![]() |
Венге |
![]() |
Grey (сірий) |
Доставку можна зробити як службою перевезення (інтайм, нова пошта) так і зробити адресну доставку нашим транспортом до вас додому.
Кожна міжкімнатна дверцята пакуються в щільну плівку та захищені від пошкоджень картоном на торцевих поверхнях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб відкриття дверей | Розпашна |
| Порода дерева | Сосна |
| Тип | Дверне полотно |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Напрямок відкривання дверей | Симетричне |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | Глухі |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 900 мм |
| Товщина дверей | 34 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | ПВХ DeLuxe |
| Матеріал дверного полотна | дерево - мдф |
| Тип скла | без скла |
| Колір скла | без скла з гравіюванням |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 299 ₴





