Міжкімнатне полотно, колекція "Сімплі" Класик, ґрунтоване — під фарбування. Наповнення полотна - стільниковий картон. Без скла. Розмір: ширина — 700 мм, висота — 2000, товщина — 34 мм.
Є послуга врізання фурнітури. Також можна окремо замовити додаткову комплектацію для дверей (короб, готівки, ручки, петлі тощо)
Кожна міжкімнатна дверцята пакуються в щільну плівку та захищені від пошкоджень картоном на торцевих поверхнях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дверне полотно |
| Конструктивні особливості | Щитові |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 700 мм |
| Товщина дверей | 34 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | грунтована, під фарбування. |
| Колір | під фарбування |
| Тип скла | без скла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴


