Міжкімнатне полотно Меріда, колекція "Віва", колір — Бук Кашемір, скло — графіт.
Є послуга врізання фурнітури. Також можна окремо замовити додаткову комплектацію для дверей (короб, наличник, ручки, петлі тощо)
Кожні міжкімнатні двері пакуються в щільну плівку та захищені від пошкоджень картоном на торцевих поверхнях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дверне полотно |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | Засклені |
| Виробник | Новий Стиль |
| Тип скла | Матове |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 600 мм |
| Товщина дверей | 40 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | ПВХ Viva |
| Колір | Бук Кашемір |
| Матеріал дверного полотна | дерево - мдф |
| Колір скла | Графіт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 699 ₴

