Міжкімнатне полотно, колекція "Сімплі" Вензель, ґрунтоване — під фарбування. Наповнення полотна - стільниковий картон. Без скла. Розмір: 800х2000х34 мм.
Є послуга врізання фурнітури. Також можна окремо замовити додаткову комплектацію для дверей (короб, готівки, ручки, петлі тощо)
Кожні міжкімнатні двері пакуються в щільну плівку та захищені від пошкоджень картоном на торцевих поверхнях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дверне полотно |
| Конструктивні особливості | Глухі, Щитові |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 800 мм |
| Товщина дверей | 34 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | грунтована, під фарбування. |
| Тип скла | без скла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴


