
Металопластикове вікно Steko S600, двокамерний склопакет, 1060х1310 мм, глухе.
4 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 672
+380 (97) 522-81-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Металопластикове вікно з профілю Steko S600. Монтажна ширина профілю 70 мм, ширина вікна 1060 мм 1285 висота + 25 мм підставочний профіль. Склопакет 4MDS Plus х 10 Ar x 4 x 10 Ar x 4 (3 скла з енергозбереженням). Вікно поділене вертикально навпіл, глухе. В комплект входять анкерні пластини - 6 штук. Ущільнювальна гумка сірого кольору.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Steko |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник профільної системи | Steko |
| Тип скла (склопакетів) | Энегосберегающий |
| Комплектація вікна | анкерні пластини |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість стулок | 2 |
| Виготовлення скла | Прозоре |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип армування профілю | П-подібне |
| Матеріал віконного профілю | Металопластик |
| Заповнення світлопрозорої частини вікна | Стеклопакет |
| Фізичні властивості скла (склопакету) | Сонцезахист, Шумоізоляція, Енергозбереження |
| Призначення вікна | Звичайне |
| Форма вікна | Прямокутне |
| Заповнення камери склопакета | Аргон |
| Різновид склопакету | Двокамерний |
| Кількість камер у профілі | 6 шт. |
| Розміри | |
| Ширина вікна | 1060 мм |
| Висота вікна | 1310 мм |
| Товщина вікна | 70 мм |
| Товщина скла | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 599 ₴
