Міжкімнатне полотно Еліза. Колір — дуб молочний. Скло — сатин. Покриття — ПВХ Ультра. Розмір: ширина — 800 мм, висота — 2000 мм. ПВХ Ультра це нова палітра відтінків полімерного покриття. Декор стійкий до перепадів температур, впливу сонячних променів, не схильний до псування від ударів і подряпин. Оновлена гама відтінків точно передає фактуру дерева візуально та на дотик. Кольори ПВХ Ультра мають природний та максимально наближений до натуральної деревини.
Каркас виготовлений із двошарового соснового бруса, зібраний периметром мікрошипом, що підвищує стійкість до зовнішніх впливів і мінімізує ймовірність того, що двері можуть деформуватися. Конструкція належить до низки збірних дверей.
Додатково є послуга — врізка фурнітури. Також можна замовити додаткову комплектацію для дверей — короб, горобці, петлі, ручки, замки тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Порода дерева | Сосна |
| Конструктивні особливості | Засклені |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Матове |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 800 мм |
| Товщина дверей | 34 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | ПВХ Ultra |
| Матеріал дверного полотна | дерево - мдф |
| Колір скла | сатин |
| Колір | дуб молочний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599 ₴

