Міжкімнатне полотно Вензель, глухе. Колір — каштан. Розмір полотна: ширина — 700 мм, висота — 2000 мм. Покриття — ПВХ Deluxe.
Покриття ПВХ Deluxe має такі переваги:
— не втрачає насиченості кольору та не утворює тріщин унаслідок потрапляння прямих сонячних променів.
— стійкий до підвищеної вологості.
- не втрачає естетичного вигляду.
Це дверне полотно можна замовити в інших кольорах: золота вільха, каштан, ясен new і в розмірах 600 мм, 700 мм, 800 мм, 900 мм.
Також окремо можна замовити додаткову комплектацію для дверей: короб, горобці, ручки, замки, дошки добору, петлі тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Конструктивні особливості | Глухі |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 700 мм |
| Товщина дверей | 34 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | ПВХ DeLuxe |
| Колір | каштан |
| Тип скла | без скла |
| Колір скла | без скла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴

