Міжкімнатний полотно Глорія, зі склом сатин. Колір - Ясен new. Розмір полотна: ширина - 600 мм, висота - 2000 мм Покриття - Екошпон.
Екошпон - це високотехнологічний декор. Основна сировина для цього матеріалу - найдрібніші частинки дерева, сполучені силіконовим сполучною під тиском. Матеріал забарвлюється на початкових етапах виробництва, перед змішуванням. Тому всі покриття в одному декорі однотонні.
Дане дверне полотно можна замовити в інших кольорах: золота вільха, ясен new і в розмірах 600 мм, 700 мм, 800 мм, 900 мм.
Також окремо можна замовити додаткову комплектацію для дверей: короб, наличники, ручки, замки, дошки добору, петлі і т. д.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | ПВХ DeLuxe |
| Тип | Дверне полотно |
| Конструктивні особливості | Засклені |
| Колір | Ясень new |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Матове |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 600 мм |
| Товщина дверей | 34 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір скла | сатин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴

