Міжкімнатне полотно Вера. Колір горіхів (старий). Зі склом сатин. Розмір 700х2000 мм.
Двері зняті з виробництва — розпродаються залишки зі складу.
Уцінка є невелике пошкодження крайки знизу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | Екошпон |
| Тип | Дверне полотно |
| Матеріал дверного полотна | МДФ |
| Конструктивні особливості | Засклені, Щитові |
| Колір | Горіх |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Матове |
| Колір скла | Безбарвний |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 700 мм |
| Товщина дверей | 34 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Комплектація | |
| Лиштви | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

