Двері міжкімнатна Верона С2. Скло — BLK (чорне). Колір — перли срібні. Розмір: ширина — 600 мм, висота — 2000 мм. Покриття — плівка SMARTCOVER. Вона стійка до будь-якого типу механічних впливів, чудово захищає двері від вологи, не блякне. Каркас складається з клейоного масиву сосни, зібраний мікрошипом. Належить до низки збірних дверей.
Окремо можна замовити додаткову комплектацію для дверей: короб, готівки, дошки добору, ручки, петлі, замки тощо.
Також є послуга врізання фурнітури та збирання у дверний блок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Порода дерева | Сосна |
| Тип | Дверне полотно |
| Матеріал дверного полотна | Дерево |
| Конструктивні особливості | Засклені |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Матове |
| Колір скла | Чорний |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 600 мм |
| Товщина дверей | 40 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Додаткова характеристика | |
| Колір полотна | Перли срібний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599 ₴

