Міжкімнатні двері Венеція С1 — це нова модель колекції Італійсько. Колір — перли кавових. Скло-бронза. Розмір ширина — 700 мм, висота — 2000 мм. Каркас складається з клейоного масиву сосни. Належить до збірних дверцят (елементи скріплені стяжними гвинтами). Двері ламіновані якісною плівкою SmartCover. Нова серія декорів SmartCover — це поєднання традиційної фактури натуральної деревини з перламутровим відливом. Матовий срібний блиск перетворює стандартний предмет декору на королівський дизайнерський елемент. Двері в покритті SmartCover довговічні, надійні та стильні.
Це полотно можна замовити у двох кольорах: перли magica, перли кавові. Розміри: ширина — 600 мм, 700 мм, 800 мм, 900 мм, висота — 2000 мм. Додатково є послуга — врізка фурнітури та складання в готовий дверний блок. Також можна окремо замовити додаткову комплектацію для дверей (короб, готівки, ручки, петлі, замки тощо)
Доставку можна зробити як службою перевезення (нова пошта) так і зробити адресну доставку нашим транспортом до вас додому.
Кожні міжкімнатні двері упаковуються в щільну плівку та захищені від пошкоджень щільним картоном на торцевих поверхнях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб відкриття дверей | Розпашна |
| Порода дерева | Сосна |
| Тип | Дверне полотно |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Напрямок відкривання дверей | Симетричне |
| Конструктивні особливості | Засклені |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Матове |
| Колір скла | Бронзовий |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 700 мм |
| Товщина дверей | 40 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Перли кавовий |
| Матеріал дверного полотна | дерево - мдф |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | SmartCover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599 ₴

