Двері міжкімнатна Муза. Колір — білий матовий. Скло — сатин. Розмір: ширина — 600 мм, висота — 2000 мм. Тип покриття — ПП Premium (поліпропілен): не втрачає насиченості кольору та не утворює тріщин унаслідок потрапляння прямих сонячних променів; стійкий до підвищеної вологості;
Окремо можна замовити додаткову комплектацію для дверей: ручки, замки, петлі, короб, нашивачі, дошки добору тощо.
Є послуга врізання фурнітури та збирання дверей у готовий блок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | Фініш-плівка |
| Тип | Дверне полотно |
| Конструктивні особливості | Засклені |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Матове |
| Колір скла | Безбарвний |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 600 мм |
| Товщина дверей | 40 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Характеристика | |
| Колір полотна | Білий матовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 799 ₴

