Фоторамка колаж Family. Колір білий. Настінна на 10 фотографії. Розмір фотографій: 6 фото 10х15 см, 4 фото 13х18 см. Розмір колажу 73х38х3,5 см.
Фоторамка колаж білого кольору на 10 фотографій сім'я прикрасить інтер'єр будь-якої кімнати, практичний та універсальний подарунок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Матеріал захисного екрана рамки | прозорий пластик |
| Місткість зображень | 10 шт. |
| Петля для кріплення до стіни | Так |
| Підставка | Ні |
| Кількість віконець | 10 шт. |
| Матеріал підложки рамки | картон |
| Розміщення рамки | горизонтальне |
| Матеріал багета | Пластик |
| Колір | Білий |
| Тип | Рамка |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина багета | 3.5 мм |
| Ширина рамки | 73 см |
| Висота рамки | 38 см |
| Колір | |
| Колір колажу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴

