Фоторамка колаж Family на 9 фото. Колір бронзи. Розмір фотографій: 5 фото 10х15 см, 2 фото 9х13 см, 1 фото 13х18 см, 1 фото 20х25 см. Розмір колажу 60х54х2 см.
Рамка для фотографій різних розмірів. Підійде для будь-якого інтер'єру.
Характеристики
| Габаритні розміри рамки | |
|---|---|
| Ширина багета | 2 мм |
| Ширина рамки | 54 см |
| Висота рамки | 60 см |
| Основні | |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Кількість віконець | 9 шт. |
| Матеріал захисного екрана рамки | прозорий пластик |
| Місткість зображень | 9 шт. |
| Петля для кріплення до стіни | Так |
| Підставка | Ні |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал підложки рамки | картон |
| Розміщення рамки | вертикальне |
| Матеріал багета | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | |
| Колір колажу | Бронза |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

