Фоторамка колаж 8 фото. Колір білий. Розмір фотографій: 4 вертикальних і 4 горизонтальних фото 10х15 см. Розмір колажу 61х32 см.
Рамка для сімейних фотографій підійде для будь-якого інтер'єру.
Характеристики
| Габаритні розміри рамки | |
|---|---|
| Ширина рамки | 61 см |
| Висота рамки | 32 см |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Кількість віконець | 8 шт. |
| Матеріал захисного екрана рамки | прозорий пластик |
| Місткість зображень | 8 шт. |
| Ширина зображення | 10 см |
| Висота зображення | 15 см |
| Петля для кріплення до стіни | Так |
| Підставка | Ні |
| Колір | Білий |
| Матеріал підложки рамки | картон |
| Розміщення рамки | горизонтальне |
| Матеріал багета | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | |
| Колір колажу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

