Рамка колаж Family на 12 фото. Колір білий. Розмір світлин: 12 фото 13х18 см. Розмір колажу 50х62 см.
Рамка для сімейних світлин підійде для будь-якого інтер'єру.
Є пошкодження стрейч-плівки на пакованні, сам фотоколаж пошкоджень не має. Вирушаємо тільки на повну оплату.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Матеріал захисного екрана рамки | прозорий пластик |
| Місткість зображень | 12 шт. |
| Ширина зображення | 13 см |
| Висота зображення | 18 см |
| Петля для кріплення до стіни | Так |
| Підставка | Ні |
| Кількість віконець | 12 шт. |
| Матеріал підложки рамки | картон |
| Розміщення рамки | вертикальне |
| Матеріал багета | Пластик |
| Колір | Білий |
| Тип | Рамка |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 50 см |
| Висота рамки | 62 см |
| Колір | |
| Колір колажу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369 ₴



