Двері міжкімнатні кана. Колекція — прованс. Колір — горіх норвезький. Скло-бронза (матове). Розмір — 900 мм х 2000 мм х 40 мм. Покриття — ЕкоВуд (Ecowood).
Покриття ЕкоВуд довго зберігає колір і має підвищену стійкість до вологи, механічного пошкодження і є екологічно чистим.
Окремо ви можете замовити додаткову комплектацію для дверей: короб, горобці, дошки добору, ручки, петлі, замки тощо.
Кожні міжкімнатні двері пакуються в щільну плівку та захищені від пошкоджень картоном на торцевих поверхнях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | EcoWood |
| Порода дерева | Сосна |
| Тип | Дверне полотно |
| Матеріал дверного полотна | МДФ |
| Конструктивні особливості | Фільончасті, Засклені |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Матове |
| Колір скла | Бронзовий |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 900 мм |
| Товщина дверей | 40 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Горіх норвезька |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 699 ₴

