Підставка для паперу. Розмір: 10х10х10 см. Матеріал: метал. Колір чорний.
Стильна та довговічна підставка для паперу – ідеальний вибір для зберігання листів паперу для нотаток в одному місці! Матеріал: металева сітка. Цільнометалеве дно. Кількість відділень 1. Згладжені шви на виробі забезпечують безпеку у використанні. Якісне фарбування у чорний колір.
Завдяки металевій підставці Ваше робоче місце завжди буде в порядку, а стильна підставка ідеально доповнить Ваш інтер'єр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Горизонтальний |
| Розташування | Настільне |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 ₴

